Euro stabilne względem dolara - 江苏新大高空工程有限公司

江苏新大高空工程有限公司
联系人:王海军
电话:0515-88699988 88699966
手机:13962086982 13770058898
传真:0515-88698966
电子信箱:whj@xdgk88.com
网址:www.zygkgc.com
地址:江苏盐城市东进中路南侧

您当前的位置:首页 > 正文浏览
Euro stabilne względem dolara
发布时间:2019-09-18 作者: 来源:EUR AUD

Euro stabilne względem dolara

EUR AUD osiągnęły nowy szczyt

Dzisiejszy dzień rozpoczniemy publikacją danych przemysłowych ze strefy euro, przewiduje się spadek o zero,5%. W środę będziemy świadkami wystąpienia FOMC, które może być centralnym wydarzeniem dla USD w tym tygodniu. Obawy o strefę euro i Koreę wspierają notowania dolara. Do wzrostu awersji do ryzyka przyczyniały się doniesienia o manewrach wojskowych przeprowadzonych w poniedziałek przez Koreę Południową w pobliżu granicy z Północą mimo gróźb ataku ze strony Phenianu.

poniedziałek, 28 kwietnia 2014

Notowania osiągnęły poziom 1,4843, po czym inwestorzy przystąpili do realizacji zysków, przy czym proces ten był wsparty sekwencją kilku słabszych raportów z USA w końcówce września i na początku października (sprzedaż domów, wrześniowy ISM dla przemysłu, dane z rynku pracy za wrzesień). Niektórzy twierdzą, że prognozowanie, a więc próba przewidzenia https://maxitrade.com/pl/ tego, co się stanie w przyszłości, jest zwykłym wróżeniem z fusów. Rzeczywiście, wszystkiego nie da się przewidzieć, jednak pomimo to tworzy się te prognozy i korzystają z nich nawet profesjonalni inwestorzy. O tym, dlaczego warto korzystać z prognoz inwestycyjnych, dowiesz się niżej – tymczasem wyjaśnię Ci, jak są one tworzone.

W maju spadki nie ominęły właściwie żadnych rynków akcji, czyli było właśnie tak, jak przewidywali niemal wszyscy analitycy, którzy co miesiąc na łamach „Parkietu” prezentują swoje prognozy dotyczące indeksów giełdowych, a także walut i surowców. Traciły akcje zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i Europie oraz Polsce. Dolar nieco stracił na wartości do euro, ale zyskał do złotego. Liczba zarejestrowanych bezrobotnych w Niemczech wzrosła niespodziewane we wrześniu. Z zastosowanych sezonowych zmian całkowita liczba bezrobotnych wzrosła o 25.000. W sierpniu odnotowany wzrost na poziomie 5000.

Połączenie tradycji z innowacyjnością powinno być naszym atutem. To jest wartość dodana tego województwa. Polska wschodnia jest ciągle nieodkryta – mówili prelegenci podczas debaty „Przyszłość branży rolno-spożywczej w Polsce Wschodniej” w ramach Wschodniego Kongresu Gospodarczego 2017.

Nasza strategia zakłada konsumpcję mniejszą łyżeczką ale bez większego ryzyka. Na tej parze mamy coraz mniejsze szanse na to, że zrealizowany ostatnio dołek jest dołkiem średnioterminowym po osiągnięciu którego pójdziemy teraz w okolice 4.50 zl.

Odbicie DJIA do okolicy 25400 pkt warto wykorzystać do próby zagrania na spadek. Celem jest okolica połowy wcześniejszego wzrostu – argumentuje Jaros.

Tak więc krótkoterminowo, z obecnych okolic 3.74 zl kurs może zrobić jeszcze ostatni ruch wzrostowy rzędu od 5 do 15 groszy. Wskazaniem, że taki scenariusz się realizuje będzie wybicie strefy oporowej z okolic 3.eighty zl. Na tym wzroście rozważałbym pozbycie się wszystkich dolarów gdyż po jego zakończeniu możemy spodziewać się kontynuacji tendencji spadkowej dolara nawet w kierunku 2 zl. Na parze dolarPLN okolice wsparcia przy 3 EUR AUD.77 rzeczywiście okazały sie dołkiem po czym kurs ponownie ruszył do góry. Zzakładałęm, że z tego własnie wsparcie może jeszcze się zrealizować ostatnia fala wzrostowa na amerykańskiej walucie.

  • Informacje zawarte na tej stronie internetowej nie są skierowane do mieszkańców Stanów Zjednoczonych i nie są przeznaczone do rozpowszechniania lub używania przez jakąkolwiek osobę lub podmiot w jakiejkolwiek jurysdykcji lub kraju, w których ich rozpowszechnianie byłoby sprzeczne z prawem lub obowiązującymi tam przepisami.
  • Ewentualne trwałe wyjście dolara powyżej 3.forty-forty two zl zaneguje projekcję spadkową na rzecz większej korekty na tej parze dlatego jest to na dzisiaj kluczowe miejsce decyzyjne dla podejmowanych inwestycji.
  • I na razie jest nijako.
  • Miejsce do zagrania było dobre, zamysł też i stop bliski więc było to racjonalne ale rynek zadecydował o kontynuacji trendu.

No może nie wszystkim. Kretynom co uważają,że całe zło bierze się z wungla nie polecam, bo i tak nic nie skumają. Przezornie nie szorciłem DAX-a bo coś mi tam dziwnie pachniało. Może będą chcieli zrealizować ten zasięg oRGR to by mieli jeszcze ze 100pkt wzrostu. CDR ma jeszcze dwie szanse na pokonanie 259 PLN, ale raczej nic z tego nie wyjdzie.

Czekaliśmy spokojnie na korekcyjne podejście dolara do wyznaczonej strefy i po wczorajszym zamknieciu mamy dość mocne sugestie na odwrót na rynku. Przekraczamy właśnie poziom wsparcia 3.seventy one więc agresywnie otwieramy sygnał sprzedaży ze stopem powyżej wczorajszego szczytu. Zagranie bardzo agresywne.

Odbił się, gdy kurz osiadł z nowym przyjacielem rynku PMI w Scott Morrison. Ale Aussie nie było w stanie odwrócić wszystkich strat w czwartek i piątek, nawet wbrew słabemu dolarowi. Dodając do tego, Westpac oczekuje teraz, że RBA będzie zawieszone przez 2018, 2019, a nawet 2020. Dlatego chcielibyśmy spojrzeć na australijską krótką okazję w tym tygodniu.

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi

EUR AUD osiagnely nowy szczyt

Ale to nie może prowadzić do niezdecydowania. Przez całe swoje życie popełniałem różne błędy, ale w traceniu pieniędzy zdobyłem pokaźne doświadczenie zgromadziłem całą https://maxitrade.com/pl/eur-aud/ masę wartościowych przestróg. Parę razy straciłem prawie wszystko, co miałem, ale nigdy nie byłem totalnym bankrutem. Inaczej już dawno pożegnałbym się z giełdą.

walutowej EUR AUD

上一篇:
下一篇:

 


版权所有: 江苏新大高空工程有限公司 @ 2014 公司地址:江苏盐城市东进中路南侧
电话:0515-88699988 88699966  联系人:王海军  手机:13962086982 13770058898 E-mail:whj@xdgk88.com